Nasze zalety

Przekonaj się, że współpraca z nami to najlepszy wybór.7 lat doświadczenia w projektowaniu wnętrz.

Przez ostatnie 7 lat zdobyliśmy ogrodmne doświadczenie w projektowaniu wnętrz domów i mieszkań. Projekty trafiają w gusta naszych klientów, a dzięki wypracowanej kulturze pracy czas wykonania projektu jest dosyć szybki.


Doświadczenie w budownictwie oraz w produkcji mebli.

Projektowaniem wnętrz zajmujemy się na wyłączność od niespełna roku. Przez ostatnie 7 lat oprócz projektowania, wybudowaliśmy 23 domy jednorodzinne, w tym swój własny, wykonaliśmy kilkadziesiąt kompletów mebli na wymiar (głównie kuchnie, szafy wnękowe i meble łazienkowe) oraz wykonywaliśmy usługi budowlane na ponad 250 budowach. Dzięki zdobytemu doświadczeniu jesteśmy ekspertami od wnętrz nie tylko do strony projektowej, ale również od strony technicznej i wykonawczej.

Jeśli zastanawiasz się jak zdobyliśmy takie doświadczenie, dlaczego już nie produkujemy mebli i nie budujemy domów, a przy okazji chciałbyś poznać nas lepiej, zajrzyj do zakładki O nas.


Projekt dopasowany do Ciebie.

W naszej branży czasem projektant myśli, że "wie lepiej" czego potrzebujesz. Z nami nie musisz się tego obawiać, potrafimy wyjść z inicjatywą i zaproponować ciekawe rozwiązania, ale cały czas słuchamy i stawiamy Twój gust i Twoje potrzeby na pierwszym miejscu. Możesz być pewny, że dokładnie dopytamy o Twoje preferencje, a w trakcie wykonywania projektu wspólnie dopracujemy go tak, żeby idealnie Ci odpowiadał.

Bez limitu poprawek.


Piękne wizualizacje na każdym etapie współpracy.

Oczywiste jest dla nas to, że do podjęcia decyzji o tym czy nowe wnętrze nam się podoba czy nie, decyduje w dużej mierze jakość wizualizacji. Dlatego podczas całej współpracy, nie tylko na koniec, staramy się aby wszystkie wizualizacje były jak najlepszej jakości - nie dostaniesz od nas szkicu w 3D na którym "można się zorientować jak będzie wyglądało wnętrze", zamiast tego każdą decyzję będziesz mógł podjąć w oparciu o dopracowane wizualizacje. Za każdym razem dostaniesz też możliwość rozejrzenia się po pomieszczeniach w wirtualnej rzeczywistości.

Wykonywanie wizualizacji wysokiej jakości jest czasochłonne, ale robimy to, bo sami nie chcielibyśmy podejmować decyzji na podstawie średnich grafik. Uważamy, że piękne ujęcia na sam koniec współpracy nie są już potrzebne - ekipie remontowej wystarczą rysunki techniczne. Najważniejsze są te etapy współpracy i te wizualizacje, na podstawie których masz podejmować decyzje.


Dbamy o Twoje pieniądze.

Jedną z 3 najważniejszych rzeczy przy projektowaniu wnętrz jest trzymanie się założonego budżetu. Na nic nie przyda Ci się projekt, który na ekranie będzie wyglądał ślicznie, skoro nie będziesz w stanie go zrealizować. Uważamy, że nie sztuką jest osiągnięcie świetnego efektu przy zastosowaniu najdroższych materiałów i sprzętów - sztuką jest osiągnąć świetny efekt w takim budżecie, jakim dysponuje inwestor - przy tym trzeba się więcej nagłowić.

Działa to też przy większych pieniądzach - jeśli masz spory budżet i zależy Ci, żeby Twoje wnętrze było bezkompromisowe, jedyne w swoim rodzaju, lub po prostu luksusowe, takie będzie - ale nie zdejmuje to z nas obowiązku dbania o jak najlepsze wykorzystanie środków. O ile Twój budżet nie jest nieograniczony, zawsze można wykorzystać go mniej lub bardziej rozsądnie.

Współpracując z nami zyskujesz pewność, że Twój budżet zostanie wykorzystany w najlepszy możliwy sposób, niezależnie od jego wielkości. Wiemy z praktyki co ile kosztuje oraz do czego warto dołożyć, a na czym nie warto przepłacać. Możesz na nas polegać


Zobaczysz swoje wnętrze w wirtualnej rzeczywistości.

Jesteśmy dumni z tego, że jako jedno z nielicznych biur projektowych w Polsce umożliwiamy swoim klientom korzystanie z najnowocześniejszych technologii w projektowaniu wnętrz.

Wszyscy nasi klienci, bez żadnych dodatkowych opłat, mogą obejrzeć swoje wnętrze w wirtualnej rzeczywistości. Odbywa się to podczas spotkania z nami, lub jeśli Twój smartfon ma żyroskop, będziesz mógł zobaczyć wszystko u siebie w domu - specjalne google VR dostaniesz od nas w prezencie przy podpisaniu umowy. Dzięki temu nie tylko możesz obejrzeć swoje wnętrze w wirtualnej rzeczywistości wielokrotnie, ale też po wprowadzeniu poprawek prześlemy je do Ciebie bez konieczności przeprowadzania spotkania.

Kliknij i przejdź do zakładki VR aby zobaczyć na czym to polega.


Sprawny i przyjazny kontakt.

Projektowanie wnętrza to dość specyficzna usługa, bo łącząca w sobie kwestie typowo techniczne jak i kreatywne, a do tego czas współpracy liczony jest w tygodniach.

Robimy wszystko, żeby proces projektowania wnętrz z nami był dla Ciebie przyjemnością, dlatego ze swojej strony gwarantujemy:

  • pozytywne podejście
  • krótki czas oczekiwania na odpowiedź
  • cierpliwość i życzliwe doradztwo w razie dylematów :-)

Nadzór autorski.

Nie pracujemy tylko przy komputerze - jeśli tylko tego potrzebujesz, możesz liczyć na nasze wsparcie na budowie. Upewnimy się, że wszystko wykonywane jest dokładnie tak, jak powinno, a w razie trudności technicznych doradzimy najlepsze rozwiązanie.
Jeśli uważasz, że nasza współpraca może być udana, napisz do nas - wszystkiego co potrzebujemy do wyceny dowiesz się w zakładce Kontakt.
W ciągu 24 godzin odpowiemy czy mamy wolny termin i prześlemy wycenę :-)