Najczęściej zadawane pytania

Poniżej znajdziecie listę najcześciej zadawanych pytań, jeśli wśród nich nie znajdziecie odpowiedzi na nurtujące Was pytanie, zapraszamy do kontaktuWejdź w zakładkę Szybka wycena i wypełnij krótki formularz, a wycenę otrzymasz w ciągu 24 godzin :-) Jeśli wyślesz do nas zapytanie przed południem, jest duża szansa, że wycenę otrzymasz jeszcze dzisiaj!

Zależy to od wybranego wariantu współpracy, o których możesz przeczytać w zakładce Oferta, a także od tego ile zleceń mamy obecnie w kolejce. Zawsze pytamy na kiedy projekt jest potrzebny i jeśli podejmujemy się wykonania projektu, gwarantujemy, że wszystko będzie gotowe na czas.

Żeby nie pozostawić tego pytania bez odpowiedzi, jako czas wykonania możesz przyjąć orientacyjnie 4-12 tygodni w zależności od wariantu współpracy, wielkości projektu, Twojej dyspozycyjności itd.

Im wcześniej tym lepiej, zgłaszają się do nas klienci nawet tuż po otrzymaniu pozwolenia na budowę. Dzięki wykonaniu projektu z wyprzedzeniem masz więcej czasu na przemyślenie wszystkiego i możesz uniknąć kosztu ewentualnych przeróbek. Dodatkowo w trakcie budowy nie będziesz musieć zastanawiać się gdzie zrobić gniazdka, włączniki, jak mają się włączać lampy itp.

Jeśli natomiast jesteś już na późniejszym etapie i nie chcesz/nie możesz ingerować zbyt mocno w ściany działowe i w instalacje, nie ma problemu, pracujemy z tym co mamy i wyciągniemy z Twojego wnętrza to co najlepsze :-)

Wtedy naniesiemy poprawki. Nie ograniczamy Cię do ilości poprawek, pracujemy do Twojego pełnego zadowolenia.

Jak najbardziej. Dobrze czujemy się w komunikacji na odległość i mamy sprawdzone narzędzia pomagające nam w tym. Nasi klienci są zadowoleni z tej formy współpracy.

Odpowiadając krótko - dopasowujemy się do Ciebie. Minimum, które musisz poświęcić na współpracę to tyle, ile zajmie Ci odczytanie naszego maila, obejrzenie projektu i odpowiedź zwrotna. Nie wymagamy dużej ilości spotkań.

Staramy się, żeby współpraca była dla Ciebie jak najmniej angażująca czasowo, w końcu oszczędność czasu to jeden z powodów do zatrudnienia projektanta wnętrz :-)

Żeby nie powielać treści na stronie, odsyłamy do zakładki Oferta :-)

W dwóch słowach możemy powiedzieć, że polega to na naszej pomocy we wszystkich kwestiach związanych z wykończeniem wnętrza.

Oczywiście, że nie - wszystkie materiały/wizualizacje wysyłamy dorgą mailową oraz udostępniamy Ci na naszym serwerze - tak więc masz do nich dostęp nie tylko z komputera, ale także z dowolnego miejsca, o ile tylko masz ze sobą telefon i dostęp do Internetu.