Wirtualna rzeczywistość

Najnowocześniejsza technologia w zasięgu ręki.

Podczas współpracy z nami będziesz mieć możliwość obejrzenia swojego wnętrza w wirtualnym spacerze. Jesteśmy jedną z niewielu pracnowni w Polsce, które na dzień dzisiejszy udostępniają swoim klientom taką możliwość.
Na dzień dzisiejszy jest to najlepsza na świecie możliwość obejrzenia swojego wnętrza przed jego wykonaniem. Rozejrzysz się dookoła i łatwiej wczujesz się w klimat pomieszczenia. Dzięki temu znacznie łatwiej przyjdzie Ci podjęcie decyzji o zmianach lub akceptacji projektu, niż gdybyś oglądał tylko wizualizacje w formie zdjęcia.Przy podpisywaniu umowy w prezencie otrzymasz od nas specjalne gogle VR. Jeśli Twój smartfon ma żyroskop (obecnie większość telefonów go ma), będziesz mógł obejrzeć projekt w wirtualnej rzeczywistości nie tylko podczas spotkań z nami, ale również u siebie w domu. Wszystkie wprowadzone zmiany w projekcie również obejrzysz na bieżąco w ten sposób. Jeśli Twój telefon nie obśługuje technologii VR, nic nie szkodzi, możesz rozejrzeć się po projekcie na ekranie swojego komputera za pomocą myszki. Nie jest to aż tak ciekwe jak oglądanie wirtualnej rzeczywistości przez gogle, ale nadal jest to o niebo lepsze niż sama wizualizacja w formie zdjęcia :-)

Udostępniamy możliwość objerzenia projektu w wirtualnej rzeczywistości wszystkim naszym klientom, bez dodatkowych opłat. Jeśli chcesz zobaczyć jak wygląda przykładowy projekt VR na komputerze, zerknij na projekt poniżej :-)

(w prawym górnym rogu kliknij tryb pełnoekranowy)